24 травня 2017 року з 15:00 до 17:00 на вул. Політехнічній та у сквері «Поляна» Студентською соціальною службою КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі — ССС) було підтримано волонтерську ініціативу студентів Університету та проведено інформаційну соціально-профілактичну акцію «FREE HUGS» (у перекладі з англійської мови — «вільні обійми») з метою виховання толерантності до ВІЛ-інфікованих людей та профілактики ВІЛ-інфекції, СНІДу, гепатитів В і С та ЗПСШ серед молоді.

Волонтери ССС з табличками «FREE HUGS. ВІЛ через обійми не передається!» спонукали незнайому між собою молодь обійматися після чого пояснювали, що попри статус людини (незалежно від того інфікована вона ВІЛ чи ні) потрібно лишатися толерантним і надавати ВІЛ-позитивним людям підтримку а також чітко усвідомлювати, що через дружбу, обійми та спілкування неможливо заразитися на ВІЛ. Під час акції волонтери ССС розповідали студентській молоді про шляхи передачі ВІЛ, запрошували студентів пройти тестування на ВІЛ-інфекцію в ССС та розповсюджували серед учасників заходу інформаційні буклети на теми: «ВІЛ через дружбу не передається», «Захищайся від вірусу, не від людей!», «Тест на ВІЛ: швидко, надійно, безпечно», «А, В, С. Вірусні гепатити: дізнайся більше!», «Що таке тест на ВІЛ і навіщо він потрібен?», «Що треба знати про інфекції, що передаються статевим шляхом», «Безпечний секс», «Абетка самозахисту», «Що таке гепатит С», «Тест на ВІЛ. Де? Як? Коли?» та чоловічі контрацептиви.

Загалом в акції прийняло участь близько 50 студентів, серед них було розповсюджено близько 150 буклетів та 200 презервативів.

Захід відбувся за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я» та Представництва Фундації «Анти СНІД США в Україні».