1 грудня 2016 року  з 12:00 до 18:00 в Студентській соціальній службі КПІ ім. Ігоря Сікорського було проведено соціально-профілактичну акцію «Пройди тест на ВІЛ у своєму ВНЗ!» з безкоштовного анонімного комбінованого експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію усіх бажаючих студентів, аспірантів, викладачів та співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського, з метою виявлення та профілактики ВІЛ/СНІДу серед університетського загалу.

Перед та після тестування учасникам акції було надано медико-психологічне консультування з питань профілактики ВІЛ/СНІДу. Під час акції всі її учасники отримали брошури, буклети або листівки, що пропагують здоровий спосіб життя на теми: «Всесвітній день боротьби зі СНІДом», «Тестування на ВІЛ зберігає життя» та презервативи.

Всього тестування пройшли 100 осіб.

Акція відбулася за підтримки Представництва Фундації «Анти СНІД США в Україні».