Якщо ти маєш безліч  ідей, але не розумієш як вірно їх подати, склав купу власних захоплюючих проектів, але не знаєш де взяти ресурси на їх реалізацію? Запрошуємо тебе щовівторка о 17.00 до Студентської соціальної служби на засідання Школи фандрайзерів, де тобі зможуть допомогти у пошуку відповідей на твої запитання.

В Школі ти дізнаєшся багато нової корисної інформації про сферу проектного менеджменту, тобі підкажуть і допоможуть як правильно написати проекти та гранти, де віднайти ресурси для їх реалізації, з якими інструментами краще працювати у фандрайзингу та набагато більше цікавих тем, які вже зараз і навіть в майбутньому згодяться тобі в професійній діяльності.

Адже фандрайзинг — це пошук ресурсів (людей, устаткування, інформації, часу, грошей та ін.) для реалізації проектів. І пошук  фінансових ресурсів займає в цьому процесі важливе, але не єдине місце. Фандрайзинг — це також наука про успішне переконання інших у тому, що ваша діяльність заслуговує уваги і підтримки. Успішність залучення коштів для реалізації проектів багато в чому залежить від того, наскільки фандрайзер володіє професійними навичками і вірить сам у те, у чому намагається переконати інших. Саме з такими особливостями роботи у сфері фандрайзингу школа «Help young» намагається познайомити студентські маси.

Формат школи

Заняття проводяться у форматі дискусій, практикумів, тренінгів, семінарів, коучингу, спілкування з відомими практиками та експертами з найбільш актуальних питань та навіть внутрішніх конкурсів на найкращі проекти та швидкість збору ресурсів на їх реалізацію.

Також кожен учасник школи може запропонувати цікаву для нього тему для обговорення. Таким чином створюється список тем і графік проведення занять, найбільш цікавих для всіх. Існують теми занадто широкі для одного заняття, тому їх пропонується виносити як окремий тренінг в окремі часи додаткових занять для бажаючих. На заняття будуть запрошуватись цікаві люди, з досвідом по темі заняття, експерти, практики.

Щоб стати учасником Школи фандрайзерів «Help young», необхідно попередньо зареєструватися за телефоном             (044) 406−80−45       або, завітавши до Студентської соціальної служби з 10.00 до 18.00 за адресою: вул. Борщагівська 144, гуртожиток №20 (окремий вхід зліва).