Учасники навчальної групи при успішному проходженні навчання матимуть змогу проводити імпровізовані театральні виступи та в подальшому сформувати трупу театру імпровізації.

Участь в роботі групи дає можливість:

— Розвинути власну риторику, концентрацію уваги, мовну креативність, асоціативне мислення

— Розвинути чутливість до власних почуттів, емоцій, стану тіла, зовнішнього світу

— Працювати з ритмом, пластикою через спонтанний танець

— Навчитися вести імпровізовані монологи, діалоги

—  Побороти страх публічних виступів, зняти емоційну напругу

— Розвинути комунікативні навички

Організаційне зібрання, на якому ви зможете поставити запитання, дізнатися про умови навчання, відбудеться 12 березня 2013 року з 16−00 до 16−30 в 7 корпусі, аудиторія 501 (5 поверх).

Заняття з групою будуть проходити в приміщенні Студентської соціальної служби щопонеділка з 16−00 до 18−30.

Початок занять — 18 березня 2013 року (при умові сформованої групи бажаючих не менше, як 8 осіб).

Реєструватись необхідно за адресою sss.ntuu.kpi@gmail.com, в листі вказати П.І.П., факультет, курс та контактний номер телефону.

З питаннями звертайтесь до Студентської соціальної служби за адресою: вул. Борщагівська, 144  гурт.№20 (окремий вхід зліва) або за телефоном: 044−406−80−45.

Контактний телефон ведучої групи: 098−228−12−28, Наталія Вайнілович.