З початком нового 2017/2018 н. р. розпочато новий набір у волонтери ССС, що триватиме до 31 жовтня 2017 р. включно! Ми запрошуємо усіх активних студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, що підтримують здоровий спосіб життя, долучися до її діяльності, стати волонтером та отримати новий соціальний статус!

Захід спрямований на популяризацію волонтерського руху серед студентів університету, популяризацію соціально-активної життєвої позиції в освітньому просторі КПІ ім. Ігоря Сікорського, залучення молоді до участі у соціальній, громадській, спортивній і благодійній  діяльності, підвищення ефективності процесу соціальної адаптації та соціалізації в студентському середовищі та організації культурного дозвілля студентів.

Щорічно ССС проводить цікаві, актуальні та масштабні соціально-профілактичні, благодійні, освітні, психологічні заходи, акції з донорства крові та пропаганди здорового способу життя  для перспективного молодого покоління. Вони мають різне спрямування та форму проведення, але кожен направлений на формування громадської свідомості та соціальної активності студентів. Саме тому ССС завжди потрібні волонтери!

Ставши волонтером, зростає відчуття гідності та самоповаги. Ви відчуєте наскільки Ви потрібні для людей , тому що допомагаєте зробити щось хороше. У нашій дружній волонтерській команді завжди знайдеться з ким поспілкуватись  або як провести цікаво час. Зможете реалізувати свої творчі можливості, створити свій власний проект або  допомогти у проведенні цікавих заходів, що стосуються ваших захоплень,  працюючи над серйозними проблемами, люди доводять оточуючим власну дорослість, самостійність і оригінальність. Тому не сумнівайтесь, що волонтерство — це цікаво!

З'явилось бажання стати волонтером? Бажаєте цікаво та корисно проводити час? Шукаєте нових знайомств? Бажаєте стати членом нашої сильної та дружньої волонтерської команди? Перейдіть за посиланням goo.gl/GcB27L і ми запросимо Вас на наш найближчий захід! Більш детальна інформація за телефоном: (044) 204−80−45; 204−81−29.