13 лютого 2016 року запрошуються усі бажаючі студенти прийняти участь у заходах, присвячених Міжнародному дню презерватива, що проводитимуться з метою інформування громадськості про важливість турботи про власне здоров'я і здоров'я свого партнера, надання достовірної інформації сексуально активним людям про презервативи, як про надійний засіб захисту від інфекцій, що передаються статевим шляхом, включаючи ВІЛ.

Вуличний захід проходитиме на території Музею історії України у Другій світовій війні у Києві (вул. Лаврська, 24) та розпочнеться об 11:30 (флешмоб «Захисти своє кохання!»).

У Мистецькому Арсеналі (вул. Лаврська 10−12) о 13:00 буде організована освітньо-розважальна програма в рамках проекту «Арсенал Любові», що буде супроводжуватися тестуванням на ВІЛ та розповсюдженням презервативів «LOVE™ Condoms».

1й зал:

Секс через погляд митця: у кіно, в мистецтві, музиці та у моді

Здоровий спосіб життя та безпечна поведінка

Вільний простір: зустрічі та дискусії — teenergizer, ЛЖВ, ЛГБТ

2й зал:

Благодійний продаж футболок

Зона make-up та фотосесій

Безкоштовне тестування на ВІЛ та розповсюдження презервативів «LOVE»

3й зал:

Відео-інсталяція Ай Вейвея

Тестування на ВІЛ та поширення «LOVE™ Condoms» проводитиметься протягом усього часу роботи «Арсеналу Любові» — з 11 по 14 лютого 2016 року.

Організатори даного заходу — партнери Студентської соціальної служби НТУУ «КПІ» — Представництво Фундації «АнтиСНІД США в Україні AHF (AIDS Healthcare Foundation)»  у партнерстві із Фондом АНТИСНІД Олени Пінчук та ДУ «Український центр контролю за соцхворобами МОЗ України» з метою профілактики ВІЛ/СНІДу та інших захворювань, що передаються статевим шляхом.