В 2012/2013 навчальному році на базі Студентської соціальної служби НТУУ «КПИ» діяв Літературний клуб «Ч»

Постійних членів клубу — від 10 осіб і більше.
Метою щотижневих засідань клубу було бажання учасників розібратись в основах світової літератури. Кожного окремого зібрання на обговорення виносилась нова книга, прочитати яку — святий обов’язок кожного члена клубу.
Деякі із останніх прочитаних: Деніел Кіз «Квіти для Елджернона», Джек Лондон «Морський вовк», Стівен Кінг «Кадиллак Долана»,збірка оповідань Селінджера і ще багато-багато подібної літератури, яка висвітлює гострі і актуальні проблеми.
Головою клубу є Демарьов Олександр, студент ФСП та постійний волонтер Студентської соціальної служби КПІ, але головуючі на зібраннях могли змінюватись щотижня, так як учасники бажали також розвивати ораторські здібності.
Головна місія клубу — допомогти розібратись в літературі, звикнути до публічних виступів, навчитись відстоювати свою думку, переконати тощо.
Статут клубу можна проглянути тут — statut лит клуб