Літературний клуб «Ч» був створений у листопаді 2012 року та в 2012/2013 навчальному році діяв на базі Студентської соціальної служби КПІ.

З того часу постійних відвідувачів було близько 15 чоловік. Наразі ж, ми раді повідомити вам, що після семестрової перерви, клуб відновлює свою діяльність та запрошує до своїх лав усіх бажаючих!

Учасники Літературного клубу «Ч» збираються щотижня по середах о 19:00 в Студентській соціальній службі КПІ (вул. Борщагівська, 144, гурт. № 20, окремий вхід зліва), та обговорюють книгу, яка була запропонована одним із учасників і обрана більшістю на попередньому зібранні. Ми не прив'язуємось до чіткого плану. В основному — читаємо оповідання, новели і повісті, тобто об'єми — помірні. Деякі із останніх прочитаних: Деніел Кіз «Квіти для Елджернона», Джек Лондон «Морський вовк», Стівен Кінг «Кадиллак Долана», збірка оповідань Селінджера і ще багато-багато подібної літератури.

Мета існування клубу — знайомство із творчістю видатних і маловідомих, популярних і «нерозкручених» письменників, мислителіву свого часу. Обговорюємо як стиль, так і, в першу чергу, ідею, суть твору. Окрім розвитку свого літературного смаку, учасники клубу вчаться в ході обговорення відстоювати свою думку, знаходити аргументи, вести дебати. А ще — це добра практика власних виступів і захисту своєї доповіді.

В недалекому майбутньому (через два-три тижні) будемо вчитись писати самостійно!

Для членів клубу буде надано в розпорядження книги з Міні-бібліотеки Студентської соціальної служби КПІ, комфортне приміщення, мультимедійний проектор, фліпчарт, маркери, електрочайник, додатковий обігрівач, яскраві закладки-наклейки, шафа для книжок та солодощів та пароль від WI-FI!

Для того, щоб приєднатись до «Ч» потрібно наступне:

1) написати Голові клубу Демарьову Олександру, студенту ФСП та постійному волонтеру Студентської соціальної служби КПІ, сюди: http://vk.com/demariov ;

2) прочитати твір (в найближчу середу обговорюємо У.С. Моема «Лице зі шрамом»);

3) прийти в Студентську соціальну службу в середу о 19:00 і взяти із собою улюблені солодощі до чаю.

До зустрічі на засіданнях нашого Літературного клубу «Ч»!