14 грудня 2017 р. о 17:30 в ССС в рамках Всеукраїнського проекту «Здоров’я вибір кожного» відбудеться лекція з профілактики ВІЛ/СНІДу та онкозахворювань для студентів, що проживають в гуртожитках №1,  №6, №7,  №10, №13,  №14, №19 студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Дана соціально-профілактична лекція проводитиметься з метою інформування студентської молоді щодо вказаних вище хвороб, ризикованих ситуацій, які можуть спричинити захворювання на ВІЛ/СНІД та рак та пропаганди здорового способу життя.

Лекція проводитиметься за освітньою методикою «рівний – рівному», яка базується на тому, що основну участь у поширенні знань про здоровий спосіб життя бере сама молодь, тобто у якості лекторів виступлять також студенти  волонтери КПІ ім. Ігоря Сікорського, що успішно пройдуть всю навчальну сесію для лекторів-волонтерів в рамках Всеукраїнського проекту «Здоров’я вибір кожного» Громадської організації «Громадські ініціативи охорони здоров’я «Здорове людство». Така методика сприятиме розумінню молоді через просвітницьку роботу переваг здорового способу життя, стимулюванню до самостійного та усвідомленого вибору життєвої позиції, формуванню у них почуття відповідальності за своє здоров’я і поведінку, яка впливає на нього (спрацьовуватиме принцип «навчаючи –навчаюсь»). Також на лекції будуть присутні спеціалісти з профілактики ВІЛ/СНІДу та онкозахворювань від Громадської організації «Громадські ініціативи охорони здоров’я «Здорове людство». На лекції використовуватимуться матеріали  Громадської організації «Громадські ініціативи охорони здоров’я «Здорове людство».

Кожен учасник лекції отримає презервативи, лубриканти та інформаційні матеріали з ціллю профілактики ВІЛ/СНІДу серед молоді.

Організатори заходу:

Студентська соціальна служба КПІ ім. Ігоря Сікорського;

Громадська організація «Громадські ініціативи охорони здоров’я «Здорове людство»;

Студмістечко КПІ ім. Ігоря Сікорського.