19 вересня на вулиці Політехнічній відбувся квест для першокурсників під назвою «Перший старт». В ньому взяли участь близько 16 команд по 10 студентів в кожній від різних гуртожитків та факультетів/інститутів. Квест мав розважальний, символічний та ознайомчий характер, взявши участь в якому студенти-новобранці отримали море емоцій, цікаво провели час та ще ближче познайомились з Київським Політехом. Кожну станцію квесту координували представники різних організацій КПІ, які підготували цікаві розважальні, спортивні та пізнавальні конкурси для студентів.

Так і Студентська соціальна служба не залишилась осторонь даного заходу, стала куратором двох станцій квесту «Перший старт»:

— «Соціально-теоретичної», що базувалась біля центрального входу до корпусу №12 — мала соціально-профілактичну місію донесення інформації до студентів про методи та важливість запобігання таким хворобам як ВІЛ/СНІД та гепатити В і С;

— «Соціально-практичної», яка знаходилась поблизу пам’ятника Олені Телізі та мала інформативно-практичний характер — капітани озвучували для своїх команд асоціації з різноманітними здоровими способами життя (по типу «показухи», проте з використанням асоціативних слів), більше відповідей від команд — більше балів.

Продуктивно та цікаво час на квесті провели і першокурсники, і співробітники КПІ, і студенти-активісти старших курсів, що стали частинкою цього дійства. Фотозвіт від Студентської соціальної служби можна проглянути нижче, а також в нашій групі в соціальній мережі.

Команда 19-го гуртожитку

Станція «Соціально-теоретична»

Невеличкі подаруночки від Студентської соціальної служби

Станція «Соціально-практична»