У Києві, 16 вересня, пройшов другий міжнародний «Київський напівмарафон −2012», в якому взяли участь і студенти нашого Політеху в якості волонтерів, які були одними з тих, хто підтримував спортсменів-бігунів і допомагав у вирішенні нагальних питань Київського напівмарафону.
В неділю на старт заходу за заявками вийшли трохи більше 2 тисяч чоловік. Однак фактично бігунів виявилося ще більше. Приблизно близько сотні людей приєдналися до мас  після старту — просто на вулицях зробили крок  з тротуару і побігли.
Учасники марафону бігли індивідуально і групами — від підприємств, фірм, студентських та інших громадянських об'єднань.
Крім можливості долучитися до здорового способу життя і продемонструвати як особисту, так і групову спритність, напівмарафон дав можливість заявити про себе учасникам цікавими образами, написами на футболках і фірмовим, (тобто — від своєї фірми) стилем одягу.
В ході забігу на 21,1 км учасники користувалися харчуванням у розгорнутих через кожні 5 км пунктах. Саме наші волонтери, яких допомогла зібрати Студентська соціальна служба, були одними з тих, хто допомагав учасникам напівмарафону здолати дистанцію шляхом вказування маршрутів руху спортсменів та наданням їм продуктів харчування.
Наші студенти стали частиною глобального заходу київського масштабу, таким чином набувши неоціненного досвіду та проявивши себе  старанними, відповідальними волонтерами.
Дякуємо всім КПІшникам, які взяли активну участь у організації даного заходу і маємо надію на подальшу співпрацю!