18 квітня 2012 року — Науково-навчальний комплекс «Економосвіта» при партнерстві з Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», запрошує студентів Вашого ВНЗ взяти участь у конференції  на тему: «Фінанси  2020: погляд нової генерації».

Учасники конференції матимуть змогу висловити свою позицію під час дискусій, взяти участь у  практичних сесіях, обмінятись досвідом. Кращі ідеї студентів отримають приз: можливість відвідати фінансові корпорації України та особисте знайомство з TOП — менеджерами компаній.

У програмі, зокрема, передбачені такі активності:

— Дискусія «Критерії підприємства фінансової сфери у 2020 році», в рамках якої своє бачення представлять представники банку, страхових компаній, інвестиційних фондів, рейтингових агентств;

— Чотири стратегічні сесії. Кожна група отримує завдання в одній з 4 сфер (Банк 2020, Офіс 2020, Платіжні засоби 2020, Фінансова грамотність 2020). Студенти повинні сформувати бачення стану відповідної сфери у 2020 році, та бізнес-рішень для компаній у протидії викликів;

— Виступи визначних людей України;

— Офіційне нагородження найкращих ідеї стратегічних сесій та найактивніших студентів.

До участі у Конференції запрошуються: представники компаній (керівники, менеджери з управління персоналом та КСВ), студенти, аспіранти, викладачі, ЗМІ. Участь у Конференції є безкоштовною.

Для участі у Конференції заповніть, будь ласка, он-лайн анкету на сайті: www.csr-ukraine.org.

У разі виникнення запитань, звертайтесь до Олени Губанкової за тел. (044) 280-11-47 або електронною поштою: og@csr-ukraine.org