До Всесвітнього дня боротьби з СНІДом, в рамках інформаційної соціально-профілактичної акції «КПІшнику, ти маєш знати!», приходь до відділу соціально-психологічної роботи – Студентської соціальної служби Департаменту навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського та абсолютно безкоштовно отримай інформаційні матеріали про ВІЛ/СНІД та презервативи.

Акція діє з 01 по 09 грудня 2016 року в приміщенні відділу соціально-психологічної роботи – Студентської соціальної служби Департаменту навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: м. Київ, вул. Борщагівська, 144, гуртожиток № 20 КПІ ім. Ігоря Сікорського, окремий вхід зліва.

Акція проходитиме за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров'я» та Представництва Фундації «Анти СНІД США в Україні».