Одним із напрямків роботи ГО «Фонд «Відкрита політика» є забезпечення рівного доступу до української освіти дітей і молоді із Донецької та Луганської областей та окупованого Криму. Готовність школярів із непідконтрольних українській владі територій здобувати освіту в українських ВНЗ багато в чому залежить від рівня їхньої обізнаності щодо можливостей навчання та процедури вступу. Одним із шляхів донесення такої інформації і її роз’яснення є робота консультативних телефонних ліній для абітурієнтів.

У 2016 р. фондом була створена «Гаряча лінія» в рамках проекту «Інформування старшокласників із зони АТО та Криму щодо можливостей здобути українську освіту та отримати атестат», який реалізовує ГО «Фонд «Відкрита політика» у співпраці з МОН України.

Саме тому, ГО  «Фонд «Відкрита політика» шукає волонтерів серед студентів КПІ для проходження виробничої практики на даній «Гарячій лінії» (за згодою керівництва факультетів/інститутів, на яких навчаються студенти-волонтери) та пропонує проводити навчання і підготовку волонтерів протягом року. Передбачається, що тривалість перебування практиканта для роботи на консультативних телефонних лініях становитиме 4 години щодня.

Телефони для довідок: (068) 024−51−69; (044) 279−00−96.