У травні — червні 2014 року, в Студентській соціальній службі НТУУ «КПІ» діяла Школа Журналістики з метою надання бажаючим студентам унікальної можливості освоїти основи журналістики та отримати змогу публікувати власні творчі роботи у студентських виданнях НТУУ «КПІ» («SLOG», «PLCB», університетські пабліки в соціальних мережах) та міста Києва. Заняття проводилися раз (згодом двічі) на тиждень. Учасники мали змогу прослухати курс лекцій з основ журналістської сфери від провідних спеціалістів Києва, а також виконати значну кількість практичних завдань, включаючи написання двох статей та ведення блогу на LiveJournal. Статті перевірялися головними редакторами газет НТУУ «КПІ» (А. Бродецьким, О. Авіловим та В. Ведмедєвою). Спікерами Школи Журналістики були: Юлія Савостіна («Дело.ua», проект «Made in Ukraine», блогер), Стас Ясинський (кореспондент телеканалу 1+1), Микола Шасталов (дизайнер «Forbes UA»), Віталій Портніков (провідний публіцист, аналітик), Микола Овчаров (спеціаліст з ораторського мистецтва та PR), Олексій Тарасов (головний редактор «Esquire») та інші.

Результатами школи стало те, що учасники отримали публікації та долучилися до основного складу редакцій у «SLOG», «PLCB» (згодом і в «ГОСС»). Найголовнішим здобутком стала можливість пройти стажування на телеканалі 1+1!

Учасники отримали унікальний досвід, знання та навички, безкінечні можливості для самореалізації та натхнення до роботи і вдосконалення  власного таланту.

Відгуки учасників Школи Журналістики:

1. «Спасибо, за то, что мой подход к журналистике изменился, спасибо за возможность публиковаться. Понравилась отдача организаторов — они старались делать занятия интересными и полезными. Понравилось, что проводили занятия по ораторскому искусству»;

2. «Цікаві лекції, спікери; хороша організація, але мало практики»;

3. «Интересные рассказы лекторов, хорошая атмосфера, регулярность. Хотелось бы больше практических занятий и развивающих игр»;

4. «Багато глобального матеріалу, який допоміг пізнати себе».

З повагою, куратор Школи Журналістики Юсин Марина