З метою розвитку свідомого ставлення до свого здоров’я та усвідомлення важливості підтримки інших людей, популяризації здорового способу життя, донесення  інформації студентам щодо необхідності, важливості та користі здачі крові 23 квітня 2013 року Студентська соціальна служба провела вже традиційний захід для КПІ — «Здай кров — врятуй життя».

Сьогодні донорська кров є життєво необхідною. Але донорів зараз не вистачає катастрофічно і це є проблемою не лише однієї людини, а й всієї держави.

Чудово, що студенти КПІ розуміють як багато сучасна енергійна студентська молодь може зробити для людей, чиє життя залежить саме від донорів. Кожна дитина, яка захворіла на рак, чи людина, що потрапила в аварію, сподівається на допомогу. Всього одна здача крові може врятувати два дитячих життя.

І вже зараз наші студенти довели, що в їхніх силах допомагати рятувати життя цих людей.

КПІшники як активні, енергійні, молоді, веселі та спортивні студенти, приєднались до акції і здали донорської крові об’ємом 26,5 літра. Загалом бажаючих здати кров серед КПІшників було 82 студенти, з яких до кроводачі було допущено 65 осіб.

Фотозвіт тут — http://vk.com/album-37974438_173174181