1 березня 2012 року в Студентській соціальній службі НТУУ «КПІ» (за адресою: вул. Борщагівська, 144, гурт. № 20, окремий вхід зліва) з 9.00 до 14.00 відбудеться  донорська акція «Здай кров — врятуй життя!».

Можливо ти навіть не здогадуєшся, як багато ти можеш зробити для людей, чиє життя залежить саме від тебе. Кожна дитина, яка заворіла на рак, чи людина, що потрапила в аварію, сподіваєтся на твою допомогу. В твоїх силах врятувати життя цих людей.

Основним і єдиним джерелом крові та її компонентів є донори. На межі життя і смерті через велику крововтрату у восьми випадках з десяти життя людини можна врятувати, якщо цю втрату своєчасно заповнити. Поки немає на світі препарату, який замінює кров. Тому донорська кров є життєво необхідною. Але донорів зараз не вистачає і це є проблемою всієї держави.

Лише одна здача крові може врятувати два маленьких дитячих життя! Не залишайся осторонь, ДОПОМОЖИ! Твоя допомога безцінна! В перший день весни подаруй шанс на життя людям, що так його потребують!

Ти ідеальний донор, якщо:

1. Почуваєшся добре

2. Маєш бажання допомогти хворому

3. Віком від 18 до 60 років

4. Вагою від 50 кг

5. Маєш паспорт громадянина України

Плюси донорства:

1. Ваша разова здача крові врятує два життя, приємно відчувати причетність до долей світу взагалі та до чужої долі в часності.
  2. Донорів не так багато, приємно усвідомлювати, що ти — один з небагатьох. Це підвищує самооцінку.
  3. Престиж. Бути здоровим нині модно, авторитетно, престижно, а у донори беруть тільки здорових людей. Приємно знати, що ти з їх числа.
  4. Після здачі крові відчувається прилив нових сил — так проходить реакція на оновлення організму.
  5. Навіть однократна здача крові оздоровлює та омолоджує організм. Оживлюється клітинний склад, переміщуються рідини внутрішніх середовищ, стимулюється кровотворення.

Як харчуватись перед здачею крові:

1. Напередодні, ввечері необхідно повечеряти, при цьому не можна вживати жирну, молочну їжу та напої, які містять алкоголь.

2. В день дачі крові бажано бути відпочившим, легко поснідати (рекомендується солодкий чай, узвар, хліб, сухарі, соки, морси, мінеральна вода, каша, макарони, фрукти (крім бананів).

Також ти отримаєш:

1. Смачне печиво та сік або чай.
  2. Безкоштовну перевірку на ВІЛ/СНІД та Гепатити В і С
  3. Два офіційних вихідні
  4. Сувеніри на згадку
  5. ВРЯТОВАНЕ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ, ЩО БУДЕ ЗАВЖДИ ТОБІ ВДЯЧНА

Заповни анкету, яку можна скачати тут anketa_donora та відішли на адресу:

oleksandrarykova@rambler.ru

Ти той, хто нам потрібен! Не зволікай, адже це може коштувати комусь  життя!

29 лютого 2012 року о 16.00 в Студентській соціальній службі НТУУ «КПІ» (за адресою: вул. Борщагівська, 144, гурт. № 20, окремий вхід зліва) відбудеться тренінг для потенційних донорів, на якому ти більше дізнаєшся про донорство та поставиш будь-які питання, що хвилюють тебе з цієї тематики.

І ПАМ`ЯТАЙТЕ, НЕ ПОТРІБНО БУТИ СУПЕРГЕРОЄМ, ЩОБ ВРЯТУВАТИ ЛЮДИНІ ЖИТТЯ!

Обов’язково 1 березня візьми з собою ПАСПОРТ!