Маєш безліч ідей та власних захоплюючих проектів, але не знаєш де взяти ресурси на їх реалізацію? Шукаєш однодумців? Ми оголошуємо додатковий набір слухачів до Школи фандрайзерів, де ти зможеш знайти відповіді на свої запитання.  Реєструйся та приходь щовівторка о 17.00 в приміщення Студентської соціальної служби НТУУ «КПІ» на засідання школи.

Фандрайзинг — це пошук ресурсів (людей, устаткування, інформації, часу, грошей та ін.) для реалізації проектів. Пошук фінансових ресурсів займає в цьому процесі важливе, але не єдине місце. Фандрайзинг — це також наука про успішне переконання інших у тому, що ваша діяльність заслуговує уваги і підтримки. У центрі фандрайзингу стоїть людина — Фандрайзер. Успішність залучення коштів для реалізації проектів багато в чому залежить від того, наскільки фандрайзер володіє професійними навичками і вірить сам у те, у чому намагається переконати інших. Саме з такими особливостями роботи у сфері фандрайзингу школа «Допоможи молодим» намагається познайомити студентські маси.

Формат школи

Заняття проводяться у форматі дискусій, практикумів, тренінгів, семінарів, коучингу, спілкування з відомими практиками та експертами з найбільш актуальних питань.

Також кожен учасник школи може запропонувати цікаву для нього тему для обговорення. Таким чином створюється список тем і графік проведення занять, найбільш цікавих для всіх. Існують теми занадто широкі для одного заняття, тому їх пропонується виносити як окремий тренінг в окремі часи додаткових занять для бажаючих. На заняття будуть запрошуватись цікаві люди, з досвідом по темі заняття, експерти, практики.

Обов’язково приходьте з «мішком» питань та своїх тем для обговорень, з бажанням пізнати нове, яке стане вам у пригоді, навіть якщо ви далекі від благодійності.

Більше інформації по тематиці занять ви знайдете, перейшовши за посиланням http://sss.kpi.ua/treningi/shkola-fandrajzeriv-dopomozhi-molodim.html

Щоб стати учасником школи фандрайзерів «Допоможи молодим», необхідно попередньо зареєструватися за телефоном (044) 406−80−45 або завітавши до Студентської соціальної служби з 10.00 до 18.00 за адресою: вул. Борщагівська 144, гуртожиток №20 (окремий вхід зліва).