16 листопада 2012 року Студентська соціальна служба влаштовує вже традиційний захід для КПІ — «День донора», що пройде в рамках акції «Тиждень донора крові», яку проводить Всеукраїнська молодіжна організація «Асоціація молодих донорів України» і в якій разом з Політехом візьмуть участь ще 4 провідних київських вишів.

Шановні КПІшники, ми звертаємось до вас, активних, енергійних, молодих, веселих та спортивних студентів, приєднатись до акції 16 листопада і разом з нами допомогти врятувати життя онкохворих діток!!!

Тож запрошуємо вас відвідати необхідну для майбутніх донорів інформаційну лекцію щодо донорства крові, яка відбудеться 5 листопада 2012 року о 16:00, 17:00 та 18:00 годині в приміщенні Студентської соціальної служби КПІ. На лекції ви дізнаєтесь відповіді на актуальні питання, що стосуються донорства: «Чому саме я можу врятувати життя і як?», «Чи готовий я стати донором?», «Чим цінна саме моя кров для онкохворих діток?», «Яку кількість крові я можу здати?», «З яких причин я не можу бути донором?».

Обовязково необхідна попередня реєстрація на лекцію на sss.ntuu.kpi@gmail.com. У листі реєстрації обовязково потрібно обрати зручний час відвідування лекції згідно зазначеного вище графіку її проведення, вказати прізвище та імя, факультет, кількість повних років, контактний номер телефону.

Студентська соціальна служба знаходиться за адресою: вул.Борщагівська, 144 (20 гуртожиток, окремий вхід зліва). Якщо у вас виникли питання, телефонуйте за номером (044) 406−80−45.

Не приходьте самі, приводьте друзів!