15 листопада 2017 р. відбудеться Благодійна акція «День Донора в КПІ» на потреби Державного підприємства «Дорожна станція переливання крові Південно-західної залізниці» (ДСПК), що забезпечує компонентами крові такі медичні заклади:

— Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» МОЗ України; — Пологові будинки міста Києва; — Національний Інститут хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова; — Олександрівська клінічна лікарня міста Києва; — Головний військовий клінічний госпіталь Міністерства оборони України; — Інститут нейрохірургії імені Ромоданова; — Київський міський онкологічний центр міста Києва; — Інститут травматології та ортопедії; — Інститут урології; — Київські міські клінічні лікарні № 3,№ 6, № 9, № 12; — Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського; — ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології, Національна академія медичних наук України»; — Центральний госпіталь МВС.
Також ДСПК приймає участь у забезпеченні компонентами крові військових госпіталів, де знаходяться на лікуванні учасники АТО.

Акція проводиться з метою популяризації донорства крові серед молоді.
Під час заходу планується поповнення Бази донорів крові КПІ ім. Ігоря Сікорського, яка використовується для приватних звернень КПІшників, що потребують донорської крові.

Окрім стандартних плюсів від здачі крові (можливості зробити благородну справу, омолодження і оздоровлення організму, покращення імунітету, безкоштовні аналізи крові (загальний аналіз, визначення групи крові і чинника резусу, аналізи на ВІЛ і гепатити В і С, огляд кваліфікованих лікарів , 72 грн компенсації за обід, чай з печивом, медична довідка на звільнення від навчання/роботи в день кроводачі і будь-який інший в році), на донорів чекає багато сюрпризів від партнерів ССС — ДонорUA та ГО «Брати по крові» — розіграш квитків у кінотеатр «Жовтень», призів від «Zarina», «Всі свої» та інших брендів та компаній в рамка Donor Challenge, можливість взяти участь у бонусних програмах для донорів. Також волонтери ССС готують декілька приємних сюрпризів для донорів.

Памятайте, що навіть одна Ваша донація може врятувати чиєсь життя! Приходьте! Чекаємо на вас! Реєструйся:

Як готуватись до здачі крові читай нижче