Завтра — 29 листопада з 14:00 до 18:00 відбудеться соціально-профілактична акція «Пройди тест на ВІЛ у своєму ВНЗ!» з безкоштовного анонімного експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію усіх бажаючих студентів, аспірантів, викладачів та співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського з метою виявлення та профілактики ВІЛ/СНІДу серед університетського загалу.

Експрес-тести робляться через забір крові з пальця і дозволяють дізнатися результат за 10-15 хвилин!

Акція відбудеться 29 листопада з 14:00 до 18:00 в Студентській Соціальній Службі КПІ ім. Ігоря Сікорського (ССС) за адресою: вул. Борщагівська, 144, 20 гуртожиток КПІ ім. Ігоря Сікорського (окремий вхід зліва біля «Шерлок паб»).

Добровільно. Тільки за згодою, рішення ухвалюється самостійно.

Анонімно. Без пред’явлення будь-яких документів.

Конфіденційно. Не розголошуючи отриману інформацію від клієнта.

Швидко. Результат тесту вже за 15 хвилин.

Безкоштовно. Тестування на ВІЛ доступне для кожного.

Доброзичливо. Без осуду і упередження.

Якщо з тобою трапилася хоча б одна ризикована ситуація з цього переліку:

— незахищений секс без презервативу;

— спільне або повторне використання шприців, голок та інструментів при нанесенні татуювань, пірсингу, манікюрі, педикюрі, медичних маніпуляціях, вживанні наркотиків.

Не зволікай – здай тест на ВІЛ — дізнайся свій статус!

У списку країн, що лідирують за темпами зростання епідемії ВІЛ/СНІДу, Україна займає одне з перших місць! З кожним роком збільшується відсоток передачі вірусу при сексуальних контактах – зараз це вже більше половини випадків (більше 60% випадків інфікування на сьогодні)!

Регулярне тестування на ВІЛ – необхідність для кожного, хто веде активне сексуальне життя!

Акція відбудеться до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Перед та після тестування учасникам акції буде надано медико-психологічне консультування з питань профілактики ВІЛ/СНІДу. Під час акції всі її учасники отримають брошури, буклети або листівки, що пропагують здоровий спосіб життя на теми: «Тестування на ВІЛ зберігає життя», «Прості кроки для того, щоб захистити себе та партнера. Користуйтеся презервативами!», «Протестуйся! Збережи здоров’я!», «Факти про ВІЛ. Чи знаєте Ви?», лубриканти та презервативи з метою розвитку свідомого ставлення до свого здоров’я, популяризації здорового способу життя та підвищеної усвідомленості ризику захворювання на ВІЛ/СНІД, а також профілактики даних захворювань в університеті.

Акція відбудеться за підтримки постійних партнерів ССС – Представництва Фундації «Анти СНІД США в Україні».