26 квітня 2013 року з 19.00 до 21.00 у м. Києві в НСК «Олімпійський» відбудеться благодійний концерт «Твій час» на підтримку дітей-сиріт у рамках інформаційної кампанії Всеукраїнського благодійного телепроекту, пісенно-танцювального марафону «Твій час».

Організатор концерту Житомирська міська дитяча громадська організація «Все робимо самі». Мета проекту:

—         соціалізація та адаптація дітей-сиріт з інтернат них закладів;

-         пропаганда усиновлення дітей віком від 14 до 16 років;

-         знаходження родин, які готові усиновити дітей-учасників проекту;

-         формування толерантного ставлення до дітей-сиріт;

-         розвиток творчих здібностей у дітей-учасників проекту.

Організатори проекту планують охопити 10 інтернатних закладів з різних регіонів України, залучити до участі близько 70 дітей-сиріт, щоб докорінно змінити їх життя на краще.

В концерті візьмуть участь зірки української та російської естради, також цей доброчинний концерт буде  транслюватись  музичним телеканалом «О-ТВ» в 4-х країнах (Україні, Росії, Білорусії, Ізраїлі). Завдяки доброчинному концерту будуть зібрані кошти на реалізацію цілей проекту «Твій час». Благодійні запрошення коштують 215 грн. Також під час концерту планується збір коштів на проведення операції (вартість якої 100000 євро) для онкохворої дівчинки з м. Житомир Ніни Дідик.

Деталі за тел.: 096 468 17 65; 096 96 58 162; 096 789 90 84 (організатор Богдан Купчинський) та на офіційному сайті Житомирської міської дитячої громадської організації «Все робимо самі» www.vserobsam.at.ua

Прийди та допоможи діткам-сиротам!