21 вересня 2017 р. з 14:30 до 15:30 на вул. Політехнічній (біля «Happy Cake») в рамках Всесвітнього тижню миру в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться презентація благодійної акції від Студентської соціальної служби зі збору гуманітарної допомоги малозабезпеченим родинам, що вимушено переміщені із зони проведення АТО «Подаруй надію!».

Акція продовжиться до кінця листопада 2017 р., допомогу можна буде приносити по буднях з 10:00 до 17:00 до приміщення Студентської соціальної служби за адресою: вул. Борщагівська, 144, 20 гуртожиток, окремий вхід зліва.

Прийди та дізнайся чим саме ти зможеш допомогти!

Акція проводитиметься з метою збору гуманітарної допомоги малозабезпеченим сім’ям, що вимушено переміщені із зони проведення АТО, шляхом залучення до благодійної діяльності  університетського загалу та прищеплення культури благодійництва молодому поколінню.