З 26 по 30 листопада 2012 року Студентською соціальною службою НТУУ «КПІ» буде організовано щорічний осінній комплекс соціально-профілактичних заходів Марафон «Студентські ігри», націлений на популяризацію здорового способу життя, творчий розвиток особистості студента та підвищення усвідомленості ризику  захворювання на ВІЛ/СНІД та гепатити В і С.

Учасників цьогорічного Марафону чекає багато приємних сюрпризів та цікавих заходів, серед яких участь у Молодіжному форумі з питань профілактики ВІЛ/СНІД, де можна буде поспілкуватись і попрацювати з відомими медійними особами та в завершенні якого учасники матимуть змогу відпочити на вечірці в Stereo Plaza.

В рамках Марафону також відбудеться безкоштовне анонімне тестування на ВІЛ/СНІД та гепатити В і С, участь в соціально-профілактичній акції  «АНТИСНІД» у навчальних корпусах, місцях відпочинку студентів та в гуртожитках НТУУ «КПІ». Також буде проведена інформаційно-тренінгова робота зі студентами, а також конкурсна творча програма для учасників Марафону, в рамках якої студентські команди матимуть змогу реалізувати власні ідеї заходів на факультетах/інститутах та в гуртожитках НТУУ «КПІ», що будуть націлені на пропаганду здорового способу життя.

На фінальній святковій частині Марафону команд чекає соціально-мистецький захід «ШОУ-ZONA «ЖИВИ!», в рамках якого відбудеться концерт за участю естрадних зірок та ток-шоу зі співачкою Оксамита, і нагородження команд-учасників цінними призами та сувенірами.

Якщо ти хочеш приймати участь у цьогорічному Марафоні «Студентські ігри», збирай команду з п’ятьох активних, творчих, небайдужих до здорового способу життя і соціальних питань друзів та заповнюй заявку. Заявки на участь у Марафоні «Студентські ігри» — 2012 приймаються з 10:00 до 17:00 у Студентській соціальній службі НТУУ «КПІ» за адресою: вул. Борщагівська, 144 (гуртожиток № 20, окремий вхід зліва) до 16 листопада 2012 року. Форму заявки можна скачати тут zayava-marafon 2012

Вимоги до команд-претендентів на участь у Марафоні «Студентські  ігри» — 2012

На момент реєстрації в команді повинні бути:

— Склад — 5 учасників.

— Обраний капітан команди.

— Наявність заповнених анкет.

— Наявність цифрового фотоапарату.

Загальні вимоги до учасників:

— відсутність шкідливих звичок (паління, вживання алкоголю, тощо);

— комунікабельність;

— вміння працювати в команді;

— вміння орієнтуватися у непередбачуваних ситуаціях;

— креативність;

— активна життєва позиція;

— відповідальність;

— старанність.

Хто переможе цього року? Прийди та дізнайся! Приймай участь у Марафоні і, можливо, переможцем станеш саме ти!