В рамках комплексу соціально-профілактичних та спортивних заходів «Естафета здоров’я 2015» Студентська соціальна служба НТУУ «КПІ» запрошує взяти участь у безкоштовному анонімному комбінованому експрес-тестуванні на ВІЛ-інфекцію, гепатити В і С та сифіліс усіх бажаючих студентів, аспірантів, викладачів та співробітників НТУУ «КПІ» з метою виявлення та профілактики даних захворювань серед університетського загалу.

Акція відбудеться 28 травня 2015 р. з 11:00 до 17:00 в приміщенні Студентської соціальної служби за адресою: вул. Борщагівська, 144, 20 гуртожиток НТУУ «КПІ» (окремий вхід зліва).

Акція проходитиме за підтримки МБФ «Міжнародний альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» та Українського центру контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках Національної інформаційної кампанії «Не Дай СНІДу Шанс!».