Друже! Ти мешкаєш у гуртожитку? Здав сесію і влітку від’їжджаєш додому? І всі твої сусіди по кімнаті теж? Не знаєш куди подіти свої улюблені кімнатні рослини? Шукаєш варіанти, хто б міг приглянути за твоїми квітами?...

Саме для тебе, Студентська соціальна служба КПІ проводить безпрецедентну акцію -  «Притулок для кімнатних рослин на літо в Соцслужбі КПІ».

В рамках акції, кожен бажаючий,  з 10:00 до 17:00, у будь-який будній день (крім 24 та 28 червня у зв'язку з  державними святами), може принести до Студентської соціальної служби НТУУ «КПІ» (що знаходиться за адресою: вул. Борщагівська, 144, гуртожиток № 20, окремий вхід зліва) свої кімнатні рослини і залишити їх на все літо для турботливого нагляду співробітниками та волонтерами Соціальної служби. Кожна рослина, від кактуса до орхідеї, буде зареєстрована в спеціальному журналі обліку під прізвищем власника та назвою (й отримає свій номер), в який волонтери Соціальної служби вноситимуть данні з датою та часом кожного поливу та обприскування рослини щоб ви мали змогу впевнитися у дбайливому та вчасному догляді за своїм кімнатним улюбленцем.

Акційна пропозиція діятиме з 17 червня і доти, поки вистачатиме місця для квітів на підвіконнях Студентської соціальної служби КПІ :) Забрати свої кімнатні рослини можна буде зі студентським квитком в будь-який зручний для вас час з 10:00 до 18:00 по будням.