18 – 29 вересня 2017 р. в рамках Всесвітнього тижню миру в КПІ ім. Ігоря Сікорського Студентською соціальною службою КПІ ім. Ігоря Сікорського планується проведення інформаційної соціально-профілактичної акції «Make Love Not War.

З метою звернення уваги студентської молоді на проблему налагодження мирних відносин на сході України та підвищення усвідомленості ризику захворювання на соціально небезпечні хвороби та їхньої профілактики, інформування університетського загалу про дані захворювання та шляхи їхньої передачі, популяризації здорового способу життя в університеті та розвитку свідомого ставлення до свого здоров’я у молоді, в рамках даної акції в навчальних корпусах та гуртожитках студмістечка а також на території кампусу волонтерами Студентської соціальної служби КПІ ім. Ігоря Сікорського буде роздано інформаційні листівки, брошури, буклети та презервативи з метою профілактики ВІЛ-інфекції, СНІДу, гепатитів В і С та ЗПСШ серед студентів.

Акція проходитиме в три етапи:

1) 18 – 20 вересня з 10:00 до 17:00 в навчальних корпусах та гуртожитках студмістечка а також на території кампусу;

2) 21 вересня з 14:30 до 16:00 на вул. Політехнічній;

3) 22 – 29 вересня у будні з 10:00 до 17:00 в приміщенні Студентської соціальної служби КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: вул. Борщагівська, 144, гурт. № 20, окремий вхід зліва.

Акція відбудеться за підтримки постійних партнерів Студентської соціальної служби КПІ ім. Ігоря Сікорського – Представництва Фундації «Анти СНІД США в Україні» (AIDS Healthcare Foundation).