18 травня 2016 року в рамках комплексу соціально-профілактичних та спортивних заходів «Естафета здоров’я 2016» Студентською соціальною службою НТУУ «КПІ» було проведено соціально-профілактичну акцію «КПІшнику, контролюй свій цукор!» з безкоштовного експрес-вимірювання рівня глюкози у крові всім бажаючим студентам, аспірантам, викладачам та співробітникам НТУУ «КПІ» на вул. Політехнічній з метою профілактики цукрового діабету та підвищення знань про дану хворобу серед університетського загалу.

Під час скрінінгу 182 особи дізналися свій рівень цукру у крові.

По закінченні процедури всі отримали пам’ятки з інформацією про захворювання на цукровий діабет та корисними порадами щодо його профілактики.

Акція відбулася за підтримки ТОВ «Мед Траст Україна» та БО «Шлях до майбутнього».