В рамках соціального проекту «Unmute» вже вдруге ССС за підтримки медичної компанії «Все для вуха» здійснена безкоштовна перевірка слуху усіх бажаючих студентів та співробітників КПІ ім. ІгоряСікорського.  Акція  проходила 20-21 березня 2019 р. в ССС і тривала з 14:00 до 17:00.
    Перевірили слух 80 людей, серед яких порушення слуху виявлено у двох, проблеми іншого характеру – ще у 8 осіб.
    Акція покликана спонукати студентську молодь до збереження власного здоров'я, адже кожна 10-та людина в Україні має порушення слуху, але не кожна з них знає про це.
    Метою акції є розвінчання міфу про те, що зниження слуху стосується тільки людей похилого віку. Особливо в сучасному світі, коли молоді люди щоденно слухають багато музики на високій гучності та практично щодня стикаються з  шумовим забрудненням. І, оскільки, зниження слуху не завжди помітно суб'єктивно, дуже важливо перевірити слух за допомогою спеціального обладнання, вчасно виявити наявність порушень та звернутись до лікаря.
    За даними ВООЗ, вчасно виявлені порушення слуху у більшій половині випадків можна вилікувати.
   Проект «Unmute» створений слабочуючою Наталією Петренко у відповідь на допомогу людям, котрі зібрали для неї кошти на нові слухові апарати. Акт вдячності вилився у масштабний проект.
   Партнером соціального проекту є компанія «Все для вуха», яка має у своєму арсеналі надсучасне аудіометричне переносне обладнання для виїзної перевірки слуху та кваліфікованих спеціалістів.