З метою розвитку свідомого ставлення до свого здоров’я та усвідомлення важливості підтримки інших людей, популяризації здорового способу життя, донесення  інформації студентам щодо необхідності, важливості та користі здачі крові 16 листопада 2012 року Студентська соціальна служба провела вже традиційний захід для КПІ — «День донора крові», що пройшов в рамках акції «Тиждень донора крові» від Всеукраїнської молодіжної організації «Асоціація молодих донорів України» і в якій разом з Політехом взяли участь ще 2 провідних київських вишів — НАУ та КНУБА.

Звісно ж студенти КПІ не залишились осторонь та розпочали святкування Міжнародного Дня Студента з благородної справи — стали донорами крові.

Сьогодні донорська кров є життєво необхідною. Але донорів зараз не вистачає катастрофічно і це є проблемою не лише однієї людини, а й всієї держави.

Чудово, що студенти КПІ розуміють як багато сучасна енергійна студентська молодь може зробити для людей, чиє життя залежить саме від донорів. Кожна дитина, яка захворіла на рак, чи людина, що потрапила в аварію, сподівається на допомогу. Всього одна здача крові може врятувати два дитячих життя.

І вже зараз наші студенти довели, що в їхніх силах допомагати рятувати життя цих людей.

КПІшники як активні, енергійні, молоді, веселі та спортивні студенти, приєднались до акції і здали донорської крові для онкохворих дітей об’ємом 42 літри. Загалом бажаючих здати кров серед КПІшників було 107 студентів, з яких до кроводачі було допущено 91 особу.

Весь процес здачі крові студентами проходив з 9-ї до 13-ї години в приміщенні Студентської соціальної служби КПІ, а вже ввечері відбулась урочиста частина привітання донорів, що відбувалась в Залі Вченої Ради КПІ, де донорів вітали почесні гості: наш ректор — Згуровський М. З. та почесний президент Асоціації молодих донорів України — Горган Олександр. Також на святі для студентів виступала суперфіналістка вокального шоу «Х-фактор» Марія Рак та була проведена лотерея, в якій донори виграли багато цінних призів — квитки до кінотеатру, абонементи в танцювальну студію і салони краси, годинники, набори косметики та золотий браслет.

Прекрасно, що є можливість проводити такого роду акції і розвивати свідоме ставлення студентів до донорства крові і, таким чином, залучати молодь до постійного донорства заради допомоги у врятуванні життя людей.

Матимемо надію, що захід «День донора крові» набуде постійного систематичного характеру, до участі в ньому будуть приєднуватись все більше і більше студентів КПІ і  захід продовжуватиме виконувати й надалі свою головну місію — допомагатиме рятувати якнайбільшу кількість життів людей, що потребують донорської крові.

Дякуємо всім, хто приєднався до акції «День донора крові в КПІ»!

Героєм бути легко!