У зв’язку з початком літньої сесії та високою відвідуваністю та великою кількістю бажаючих проконсультуватись у психолога Студентська соціальна служба КПІ ім. Ігоря Сікорського надає можливість кожному бажаючому студенту, аспіранту, викладачу, співробітнику  КПІ ім. Ігоря Сікорського абсолютно безкоштовно відвідати особисту зустріч з психологом!

Консультації проводить кваліфікований практикуючий спеціаліст — Іван Іванович Гринь.

Записатись на зустріч можна:

—  за посиланням:  Psybooking.simplybook.it

— завітавши до Студентської соціальної служби КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою:

вул. Борщагівська, 144 гурт. № 20 (окремий вхід зліва).

Індивідуальні консультації проходять кожного понеділка, вівторка та середу в Студентській соціальній службі КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Якщо Ви відчуваєте, що не можете самостійно, без допомоги психолога впоратись з особистою проблемою — не зволікайте! Записуйтесь на зустріч, кваліфікований спеціаліст надасть Вам повну допомогу, якої Ви нагально потребуєте!