31 серпня 2012 року на площі Знань університету відбудеться святкування Дня Першокурсника.

Для Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» проведення Дня першокурсника напередодні початку занять є доброю традицією. Саме в цей день 31 серпня тисячі абітурієнтів вже на правах студентів-політехніків прийдуть на своє свято — посвячення у студенти. День першокурсника — це не просто свято. Це данина традиціям Київського політехнічного інституту, якому в цьому році виповнюється 114 років. Бути гідним наслідувачем цих традицій, бути гідним честі називатися київським політехніком — ось головний девіз свята.

Програма проведення свята «День першокурсника»:

14.00−14.30: збір першокурсників біля корпусів факультетів та інститутів

14.30−14.50: розміщення факультетських та інститутських колон на Площі «Знань»

15.00−16.00: свято «День першокурсника»

16.00−18.00: збори першокурсників на факультетах, інститутах та кафедрах.

Вручення студентських квитків

19.00−22.00: вечір відпочинку на Площі «Знань»

Студентська соціальна служба рада вітати всіх першокурсників з наступаючим святом і бажає творчої наснаги та успіхів в навчанні і самореалізації.

З питаннями до нас ви можете звернутись на сайт Студентської соціальної служби: http://sss.kpi.ua/, за телефоном: 044−406−80−45 або завітати за адресою:  вул. Борщагівська, 144, гурт. №20 (окремий вхід зліва).

Ми завжди раді допомогти вам!