З 26 до 30 листопада 2012 року за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні Студентською соціальною службою НТУУ «КПІ» буде організовано щорічний осінній комплекс соціально-профілактичних заходів Марафон «Студентські ігри», націлений на подолання негативних явищ у студентському середовищі та сприяння самореалізації студентської молоді, розвитку свідомого ставлення до свого здоров’я, популяризації здорового способу життя, творчого розвитку особистості студента та підвищення усвідомленості ризику  захворювання на ВІЛ/СНІД та гепатит В і гепатит С.

В рамках Марафону «Студентські ігри» — 2012 заплановано ряд соціально-профілактичних акцій та заходів:

26 листопада розпочнеться наймасштабніша, судячи з попередніх років,  соціально-профілактична акція«АНТИСНІД» у навчальних корпусах, місцях відпочинку студентів та в гуртожитках НТУУ «КПІ». Також з вечора цього дня буде змога для друзів учасників голосувати за номінацію для команд «Глядацька симпатія» на сайті Студентської соціальної служби та в соціальній мережі за посиланням http://vk.com/sss_kpi

27 листопада крім конкурсної програми для команд-учасників студенти-волонтери матимуть змогу реалізувати соціально-профілактичні акції, націлені на пропаганду здорового способу життя на факультетах/інститутах та в гуртожитках НТУУ «КПІ».

28 листопада відбудеться Безкоштовне анонімне експрес тестування на ВІЛ/СНІД та гепатити В і С. З 15.00 до 18.00 запрошуються всі бажаючі пройти тестування та отримати консультацію від провідних спеціалістів з проблематики захворювання на ВІЛ/СНІД та гепатити В і С до Студентської соціальної служби НТУУ «КПІ»

(Дата та час проведення тестування можуть бути змінені, за детальнішою інформацією звертайтеся до Студентської соціальної служби НТУУ «КПІ» за тел.: 406 80 45).

29 листопада команди приймуть участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «Не Дай СНІДу Шанс!». Ця унікальна подія приурочена до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, яка відзначається щороку 1 грудня. Після заходу команди зможуть відвідати вечірку в концерт-холі Stereo Plaza.

30 листопада о 17.00 у Центрі консолідації студентства відбудеться святкова фінальна частина Марафону—2012 та нагородження переможців Марафону-2012.

Запрошуються всі бажаючі щоб підтримати команду свого факультету/інституту або гуртожитку.