Про чорний біль Чорнобиля знає увесь світ. Та чи відомо тобі, що саме увесь цей білий світ знає?

Чорнобильська аварія очима французького вченого. Команда «Еврика» та Наукове товариство студентів та аспірантів НТУУ «КПІ» запрошують 26-ого квітня 2012 року о 16.00 у Велику Фізичну Аудиторію корпусу № 1 НТУУ «КПІ» на відкриту лекцію проф. Мішеля Шуа «Чорнобильська катастрофа», присвячену 26-ій річниці Чорнобильської трагедії.

Результати нових досліджень, усебічний аналіз аварії науково-популярною мовою, пропоновані шляхи пом’якшення наслідків вибуху, технології роботи ядерних реакторів майбутнього і ще багато іншого можна дізнатися на лекції французького дослідника.

Викладач курсу — проф. Мішель Шуа — офіційний представник Інституту радіаційного захисту та ядерної безпеки Франції в Центральній та Східній Європі (IRSN). До речі, вже протягом місяця у НТУУ «КПІ» проходить курс проф. Шуа «Вступ до фізики ядерних реакторів» за підтримки команди «Еврика» та Наукового товариства студентів та аспірантів НТУУ «КПІ».

Мова викладання — англійська.
Для участі у заході необхідно зареєструватися.
Участь — безкоштовна.

Детальну інформацію та реєстраційну форму шукай на сайтах організаторів за посиланнями — команда«Еврика» та Наукове товариство студентів та аспірантів НТУУ «КПІ»