Студентська соціальна служба взяла участь у безстроковій акції зі збору макулатури з подальшою закупівлею енергоефективного обладнання для навчальних аудиторій нашого університету та зробила свій перший невеличкий внесок у 25 кг.

Наразі пропонується провести модернізацію системи освітлення однієї з найбільш значущих аудиторій університету — Великої фізичної. У світильниках аудиторії працює близько 150 ламп розжарювання, що, як усім відомо, є неефективним джерелом світла. Крім того, значна висота приміщення та розміщення світильників під стелею обмежує світловий потік, що досягає робочої поверхні.

У рамках акції за отримані від здачі макулатури кошти буде придбано енергоефективні джерела світла та супутні матеріали для підвищення рівня освітленості на робочій поверхні.

Також інформуємо вас про результати роботи зі збору макулатури восени минулого року. Найактивнішими учасниками акції були: ХТФ, ФТІ та ФІОТ. Хотілося б відзначити й активність окремих працівників університету, зокрема: викладача кафедри української мови, працівників служби енергоменеджменту, відділу міжнародних зв'язків та протокольного супроводу тощо. За кошти, вилучені від здачі макулатури, закуплено 83 енергозберігаючі лампи, які передані для заміни неефективних ламп розжарювання до Науково-технічної бібліотеки (53 лампи) та Великої фізичної аудиторії (30 ламп).

Бажаючим взяти участь в акції прохання звертатися до Служби енергоменеджменту університету в 1-й корпус, кім. 305 та за тел.: 454−96−59.