З 21 листопада до 02 грудня 2011 року в рамках Національного соціального проекту до ЄВРО — 2012 «Давай разом/Чесна гра/Fair Play» та інформаційної кампанії «Не дай СНІДу шанс!», що реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за підтримки Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні Студентською соціальною службою НТУУ «КПІ» буде організовано щорічний осінній комплекс соціально-профілактичних заходів Марафон «Студентські ігри», націлений на подолання негативних явищ у студентському середовищі та сприяння самореалізації студентської молоді, розвитку свідомого ставлення до свого здоров’я, популяризації здорового способу життя, творчого розвитку особистості студента та підвищення усвідомленості ризику  захворювання на ВІЛ/СНІД та гепатит В і гепатит С.

В рамках Марафону «Студентські ігри» — 2011 заплановано ряд соціально-профілактичних акцій та заходів:

21 та 22 листопада для зареєстрованих команд-учасників та волонтерів з 16.30 до 18.30 в Студентській соціальній службі відбудуться координаційні наради та підготовчі тренінги.

23 листопада розпочнеться наймасштабніша, судячи з попередніх років,  соціально-профілактична акція «АНТИСНІД» у навчальних корпусах, місцях відпочинку студентів та в гуртожитках НТУУ «КПІ».

24 листопада студенти НТУУ «КПІ» відвідають третій благодійний гала-концерт «Чесна гра — Не дай СНІДу шанс!» в рамках проекту «Чесна гра» Національної соціальної ініціативи до ЄВРО — 2012 «Давай разом!», що здійснюється за підтримки Державної служби молоді та спорту України. Початок концерту о 18.00 в Київському Палаці спорту. Квитки запитуйте у голів Студентських рад факультетів/інститутів НТУУ «КПІ» та в Студентській соціальній службі НТУУ «КПІ».

29 листопада крім конкурсної програми для команд-учасників студенти-волонтери матимуть змогу реалізувати власні проектні пропозиції соціально-профілактичних акцій, націлені на пропаганду здорового способу життя на факультетах/інститутах та в гуртожитках НТУУ «КПІ».

1 грудня відбудеться Безкоштовне анонімне експрес тестування на ВІЛ/СНІД та гепатити В і С. З 12.00 до 16.00 запрошуються всі бажаючі пройти тестування та отримати консультацію від провідних спеціалістів з проблематики захворювання на ВІЛ/СНІД та гепатити В і С до Студентської соціальної служби НТУУ «КПІ» (Дата та час проведення тестування можуть бути змінені, за детальнішою інформацією звертайтеся до Студентської соціальної служби НТУУ «КПІ» за тел.: 406 80 45).

2 грудня о 15.00 у Філії ЦКМ НТУУ «КПІ» Малий зал відбудеться святкова фінальна частина Марафону «Студентські ігри» — 2011 та нагородження переможців. Запрошуються всі бажаючі щоб підтримати команду свого факультету/інституту або гуртожитку.

Вимоги до команд-претендентів на участь

у Марафоні «Студентські  ігри» — 2011

На момент реєстрації в команді повинні бути:

1. Склад — 5 учасників (всі студенти одного факультету/інституту НТУУ «КПІ»);
  2. Обраний капітан команди;
  3. Наявність заповнених анкет;
  4. Наявність цифрового фотоапарату;
  5. Вміння щонайменше 1-го з учасників працювати з програмою для створення та проведення презентацій Microsoft PowerPoint (хоча б  на аматорському рівні).

Загальні вимоги до учасників:

1. відсутність шкідливих звичок (паління, вживання алкоголю тощо);
  2. комунікабельність;
  3. вміння працювати в команді;
  4. вміння орієнтуватися у непередбачуваних ситуаціях;
  5. креативність;
  6. загальна активність;
  7. старанність.

Заявки на участь у Марафоні «Студентські ігри» — 2011 приймаються з 10:00 до 17:00 у Студентській соціальній службі НТУУ «КПІ» за адресою: вул. Борщагівська 144 (гуртожиток № 20 окремий вхід зліва) до 17 листопада 2011 року. Форму заявки можна скачати тут zayava marafon