До уваги молодих інженерів! 3 26 по 30 березня у НТУУ «КПІ» відбудеться перший етап Європейських інженерних змагань.

Це чудова можливість проявити винахідливість і креативність та спробувати свої сили у вирішенні реальних завдань.

Перший етап змагань проводитиметься у чотирьох містах  України — Києві, Вінниці, Львові та Запоріжжі. Переможці локальних етапів (Local Engineering Competition)  9 — 13 квітня змагатимуться на Всеукраїнському етапі (National Engineering Competition) за право представляти Україну на Європейських інженерних змагання (European BEST Engineering Competition), що відбудуться у місті Загреб у Хорватії.

На інженерних змаганнях учасники обиратимуть одну з двох категорій: Case Study та Team Design.

Якщо ви вмієте мислити аналітично та прагнете вирішувати нагальні проблеми сучасного життя, то вам варто взяти участь у Case Study.

Любите моделювати та конструювати? Прагнете застосувати свої знання на практиці? Тоді ваша категорія — Team Design!

Завдання розробляються організаторами конкурсу та спонсорами. До самого початку змагань їх тримають у таємниці.

Вже вкотре генеральним спонсором змагань виступає компанія «SunInBev Ukraine».  Захід також підтримують такі відомі компанії, як «Hostmaster», «Nabeglavi», «Мозгус» та «Melexis».

Організатори інженерних змагань — міжнародна студентська організація BEST (Board of European Students of Technology) та Профком студентів НТУУ «КПІ».

Зацікавився? Тоді поспішай — реєстрація учасників відкрита на сайті www.ebec.org.ua.

Стань учасником Європейських інженерних змагань і отримай цікавий досвід та незабутні враження!