Шановні КПІшники! У 2011 році НТУУ «КПІ» виграв грант на реалізацію програм академічної мобільності протягом 2011—2013 років «Еразмус Мундус»!

Дана програма дає можливість студентам старших курсів, магістрантам, аспірантам, докторантам, а також викладачам і молодим вченим пройти навчання або стажування в одному європейському вузі консорціуму строком від 1 місяця до 10 місяців (в залежності від цільної категорії учасника).

Серед європеськихвузів-членів консорціуму є наступні:

• Університет АлександруІоанКуза (Румунія),

• Грацський університет імені Карла і Франца (Австрія),

• Льовенський католицький університет (Бельгія),

• УніверситетМонпельєII (Франція),

• ЄенськийУнівеситет ім. Фрідріха Шиллера (Німеччина),

• Університет Гронінгена (Нідерланди),

• Ягеллонський університет (Польща),

• Університет Гранади (Іспанія).

У звязку із цим, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» оголошує проведення конкурсного відбору кандидатів за проектом «Emerge» в рамках освітньої програми Європейського Союзу «ЕразмусМундус»

Умови участі:

• У програмі можуть прийняти студенти 2−5 курсу денної форми навчання.

• Середній бал за весь період навчання претендентів повинен бути не менше ніж 4,0 за п’ятибальної шкалою оцінювання.

Тривалість навчання від одного до двох семестрів. Стипендія для студентів — 1000 €/місяць.

Студенти повинні підготовити наступні документи:

• заява на ім’я Голови конкурсної комісії із проханням розглянути кандидатуру на засіданні конкурсної комісії;

• витяг з протоколу засідання кафедри факультету/інституту про рекомендацію даної кандидатури Конкурсній комісії із зазначенням програми навчання та назви приймаючого університету (не більше ніж дві програми);

• завірена адміністрацією факультету/інституту копія навчальної картки студента із зазначенням середнього академічного балу;

• інші документи, які підтверджують участь та здобутки студента у науковій та громадській роботі, участь в Міжнародних, Всеукраїнських олімпіадах та конференціях, участь у громадському, спортивному, культурному житті факультету/інституту університету;

• інші копії документів відповідно до вимог приймаючої сторони (додаткові сертифікати такі як, міжнародні мовні сертифікати (TOEFL, IELTS), GRE, GMAT та інше);

• копія закордонного паспорту.

Не пропустіть можливість отримати європейську освіту!

Документи подаються до відділу академічної мобільності студентів, Департаменту навчально-виховної роботи КПІ (1 корпус, оф. 299/13, тел.:454−99−55)

Документи приймаються до 22 лютого, 2012 року!

Сайт проекту: emerge.uaic.ro