26 березня 2012 року стартує ІII Щорічний Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України наукових, публіцистичних, порівняльних та аналітичних статей щодо питань державного управління у сфері адміністративного, конституційного, виборчого права та інших галузей права, пов’язаних із державним управлінням, за ініціативи та підтримки адвоката Дениса Бугая, що проводиться з метою професійного розвитку студентів та заохочення їх до здійснення наукових досліджень.

У Конкурсі можуть брати участь студенти юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форми власності та підпорядкування.

Конкурс проводиться з 26 березня по 11 травня 2012 року в 2 етапи:

I етап — подання конкурсних робіт з 26 березня до 28 квітня 2012 року. Визначення 5 кращих робіт та запрошення їх авторів до Києва на святкову церемонію — до 5 травня 2012 року.

II етап — визначення трьох переможців. Нагородження грамотами й преміями під час святкового обіду — 10 травня 2012 року.

До розгляду Стипендіальної комісії приймаються виключно індивідуальні, раніше не опубліковані роботи, написані українською мовою, які відповідають тематиці Конкурсу, є дослідницькими за своїм характером, відзначаються актуальністю, конкретністю, глибиною розкриття теми, логічністю і послідовністю думок, відповідають вимогам, що ставляться до оформлення наукових робіт.

Конкурсні роботи надсилаються для розгляду стипендіальною комісією до 28 квітня 2012 року на електронну адресу  competition@ligauba.org.ua

Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами та грошовими преміями.

Грошові премії:

1 місце — 6 000 гривень; 2 місце — 2 000 гривень.

Роботи, які не відповідають вимогам розглядатися не будуть!

Ознайомитись з електронним варіантом Положення та отримати бланк анкети учасника можна на сайті Ліги студентів Асоціації правників України www.ligauba.org.ua

З усіх питань звертатись:

Світлана Марценюк 095 0391343

Христина Ковцун 093 77 911 36