20 квітня 2013 року стартує ІV Щорічний Стипендіальний конкурс Ліги студентів АПУ за ініціативи та фінансової підтримки адвоката Дениса Бугая наукових, публіцистичних, порівняльних та аналітичних статей щодо питань державного управління у сфері адміністративного, конституційного, виборчого права та інших галузей права, пов’язаних із державним управлінням, за ініціативи та підтримки адвоката Дениса Бугая, що проводиться з метою професійного розвитку студентів та заохочення їх до здійснення наукових досліджень.

У Конкурсі можуть брати участь студенти юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форми власності та підпорядкування.

Конкурс проводиться з 20 квітня по 20 травня 2013 року в такі етапи:

-                      подання конкурсних робіт до 20 травня 2013 року. Визначення 5 кращих робіт та запрошення їх авторів до Києва на святкову церемонію — до 3 червня 2013 року;

-                      визначення трьох переможців. Нагородження грамотами й преміями під час святкового обіду — 7 червня 2013 року.

Конкурсні роботи надсилаються для розгляду стипендіальною комісією до 20 травня 2013 року на електронну адресу competition@ligauba.org.ua.

Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами та грошовими преміями.

Грошові премії:

1 місце — 6 000 гривень; 2 місце — 2 000 гривень; 3 місце -  1 000 гривень.

За детальнішою інформацією звертайтесь:

Андрій Гвоздецький

(095) 6085930, або шукайте на сайті ligauba.org.ua