У 2012 році знову пройде міжнародний чемпіонат Red Bull Paper Wings. Тисячі студентів з усього світу знову приймуть участь у змаганні із запуску паперових літаків, доводячи іншим, що саме їх творіння можуть летіти далі, довше і красивіше. Світовий фінал чемпіонату відбудеться 4−5 травня в легендарному Ангарі-7 (Зальцбург, Австрія), під скляною стелею якого любовно зберігаються багато авіаційних та автомобільних раритетів.

Отже, протягом двох місяців, починаючи вже з лютого, у більшості університетів по всьому світу пройдуть національні відбіркові змагання Red Bull Paper Wings 2012. Кожен бажаючий студент (віком від 18 років), зможе прийняти участь у змаганнях і здійснити захоплюючу подорож у світ паперової авіації.

Що потрібно ще? Стандартний аркуш паперу і уміння складати паперовий літак.

Звичайно, ще знадобляться вправність, сила, знання основ аеродинаміки, але все це не проблема, було б бажання. Популярність змагань зростає з кожним роком. На самий перший світовий фінал чемпіонату в 2006 році приїхали представники 48 країн, а через три роки, коли відбувся другий в історії світовий фінал Paper Wings, вже більше 85 країн відправило до Австрії своїх національних переможців.

Цього року в Україні вперше пройдуть кваліфікаційні відбори.

Змагання в Києві пройдуть 20 березня в 24 корпусі НТУУ «Київський Політехнічний інститут». Початок о 17:00.

Переможці будуть визначатись у трьох категоріях, приймати участь можна в одній чи декількох категоріях:

1. Найдовша дистанція | Офіційним рекордсменом світу в цій категорії є Стівен Крігер (США, 2003 рік) з 63,19 м.
  2. Найдовший час польоту | Офіційним рекордсменом світу в цій категорії є Такуо Тода (Японія, 2009) з 27,9 сек.
  3. Аеробатика