Оголошується ІІІ Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та фінансової підтримки Юридичної фірми «Василь Кісіль і Партнери».

Організатори конкурсу запрошують студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів України долучитися до написання наукових, публіцистичних, порівняльних та аналітичних статей на такі теми:

Реформування конституційних засад судоустрою та судочинства в Україні;

— Реформування адвокатури в Україні: проблеми та досягнення;

— Принцип змагальності за КПК України.

Автори десятьох кращих конкурсних робіт будуть запрошені на святкову церемонію, під час якої будуть оголошені троє переможців Конкурсу.

Переможці будуть нагороджені грамотами та грошовими преміями, а також отримають можливість пройти стажування в одній з провідних юридичних фірм України.

Конкурсні роботи прийматимуться з 1 березня по 1 квітня 2013 року за адресою: competition@ligauba.org.ua

Детальну інформацію шукайте на сайті Ліги студентів АПУ: www.ligauba.org.ua

З організаційних питань звертайтесь:

Бондаренко Інна — 093 727 53 46
Ковцун Христина — 093 779 11 36