Стипендіальна програма Лешка Чарнецького пропонує талановитим студентам пройти курс навчання по англомовній програмі «Міжнародний бізнес» в університеті економічних і комп’ютерних наук Вістула (Польща).

До участі в конкурсі запрошуються кандидати, які мають атестат про середню освіту (для вступу на бакалаврат) або диплом про вищу освіту (для вступу на магістратуру) з хорошими оцінками та сертифікат, який підтверджує володіння англійською мовою.

Унікальність програми полягає в тому, що студенти отримуватимуть стипендію близько 400 євро щомісяця, що дозволить покрити вартість навчання і мати кишенькові витрати близько 100 євро на місяць.

Вартість навчання на бакалавраті складає 2200 євро на рік, на магістратурі — 2500 євро на рік.

Щоб взяти участь у конкурсі на отримання стипендії, необхідно до 15 вересня надіслати на електронну адресу організаторів мотиваційний лист, копію атестата або диплома з додатком, копію закордонного паспорта та копію сертифіката з англійської мови.

Більш детальна інформація про стипендіальну програму — на сайті університету Вістула за посиланням http://eng.vistula.edu.pl/

Довідка: Університет Вістула — приватний ВНЗ, що знаходиться у Варшаві (Польща). Його було засновано у 1996 році. Тут навчаються студенти-іноземці з 26 країн. Загальна кількість студентів — 3200 осіб. ВНЗ добре обладнаний для навчання, є 6 комп'ютерних лабораторій, 8 аудиторій, 60 лекційних залів, багата бібліотека, сучасна їдальня, спортивний і тренажерний зал. Безкоштовна медична служба доступна для студентів і співробітників факультету. Спортивна Асоціація університету пропонує широкий спектр спортивних заходів.