Напередодні святкування Всесвітнього дня філософії та з нагоди 20 річниці своєї діяльності в Україні філософська школа «Новий Акрополь» започатковує проект «Людина в пошуку смислу». В рамках проекту пропонується взяти участь у фотоконкурсі. У конкурсі може брати участь не більше ніж 5 фотографій від кожного учасника. Вимоги до фотографій: більша сторона — 850 пікселів, 72 dpi.

Фотографії в електронному вигляді необхідно надіслати до 15 жовтня 2011 року на адресу: photokonkurs@newacropolis.org.ua з поміткою «На фотоконкурс». В окремому файлі вкажіть ваше прізвище, ім’я та по-батькові, сферу професійної діяльності та контактні дані: поштову та електронну адресу, контактний номер телефону.

Найкращі 40 фото будуть експонуватися в галереї «Арете» за адресою: Київ, вул. Щербакова 9А з 5 по 20 листопада 2011 року, а також будуть опубліковані на сторінці блогу «Людина в пошуках смислу». Участь у конкурсі безкоштовна. Після першого етапу конкурсу відібрані для експозиції фотографії учасники подають у роздрукованому вигляді (30×40) до галереї «Арете».

Призовий фонд: 1 місце — 500 грн., 2 місце — 300 грн., 3 місце — 200 грн. Вручення призів відбудеться під час Дня відкритих дверей філософської школи «Новий Акрополь» — 19 листопада 2011 року.

Сайт проекту: Smysl.NewAcropolis.org.ua