Всеукраїнська громадська організація «Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку», Мала Академія Наук України в рамках діяльності Молодіжного Ресурсного Центру України оголошують 1-й Всеукраїнський конкурс «Я — ТВОРЕЦЬ СВОЄЇ ДЕРЖАВИ».

Конкурс продовжено до 12.10.2011! Найбільш цікаві роботи можуть бути відзначені заохочувальними нагородами Оргкомітету протягом конкурсу.

Конкурс проводиться серед представників молоді віком від 15 до 35 років і ставить за мету виявити і залучити талановиту молодь, яка хоче, може і буде активно брати участь у державотворчих процесах сьогодення.

До участі у конкурсі запрошуються:

• учні старших класів ЗСШ, ліцеїв, коледжів;

• обдарована молодь в системі позашкільної освіти;

• учні професійно-технічних училищ;

• студенти вищих навчальних закладів;

• молоді науковці та аспіранти;

• менеджери компаній та власники бізнесу;

• молоді державні службовці та депутати всіх рівнів;

• члени громадських організацій.

Переможці у кожній віковій категорії та конкурсній номінації нагороджуються дипломами та грошовими преміями:

1 МІСЦЕ — 3000 ГРН., 2 МІСЦЕ — 2500 ГРН., 3 МІСЦЕ −2000 ГРН.

Для участі в конкурсі потрібно написати есе об’ємом до 10 сторінок А4 (шрифт Times New Roman, 12 розмір) українською, російською або англійською мовами і надіслати на адресу організаційного комітету:

01034, м. Київ, вул. Рейтарська, 19-б

або на електронну пошту: mrc.konkurs@gmail.com

з приміткою «Конкурс ЕСЕ + Назва обраної Вами теми».

До есе потрібно додати реєстраційну анкету та резюме автора у довільній формі.

Ваша творча робота має складатися з двох частин: перша — максимально аналітична з метою висвітлення сучасного стану обраної теми для підтвердження Вашої компетенції; друга — практичні рекомендації, план дій, зміст реформ щодо покращення ситуації за обраною темою, вартість проектних робіт та прогнозований результат у часі та фінансах.

Роботи будуть оцінюватись за такими критеріями: (1) логіка та повнота розкриття теми; (2) самостійність проведеного дослідження; (3) оригінальність, креативність та новизна роботи; (4) обґрунтованість та практичність висновків і пропозицій; (5) наявність посилань на досвід інших країн, які вирішили аналогічні проблеми; (6) можливість оцінки роботи за методом SMART; (7) наявність власного досвіду з досягнення своїх мрій в реальному житті.

За результатами конкурсу есе та анкет буде відібрано 500 учасників для участі у Всеукраїнському форумі «Я — Творець своєї держави» (Крим, літо). З метою заохочення для участі конкурсна комісія відбере кращі роботи для грошового преміювання за кожною темою та проведе нагородження дипломами учасників.

Вибір тем відбувається довільно у відповідності з профільними структурами діючого Кабінету Міністрів України (Міністерства, Державні комітети та агентства, тощо), а також за профілем роботи Комітетів Верховної Ради України.

Останній термін подання усіх конкурсних робіт, анкет та резюме — 12 жовтня 2011 року о 12.00.

Контакти за телефоном:

063−243−48−10 Анатолій

093−246−47−90 Руслан

За додатковою інформацією та новинами конкурсу слідкуйте на www.man.gov.ua