Пасхальний тур на Драгобрат з 23 по 25 квітня 2011р.

Поєднай Пасхальні свята з пригодами на Драгобраті: 3 дні лише за 699 грн.!

На Драгобраті випав свіжесенький сніг — ПРИЄДНУЙСЯ!

Ціну на підйомники ТК"Драгобрат" з 28.03.11 знижено на 50%!

100% буде працювати центральний підйомник «Допельмаєр — 1200 м»

Виїзд 22 квітня .

м.Київ збір о 2000,ст. м.Шулявка, біля танку.

Повернення 26 квітня з 0600 — 0800, ст.м.Шулявка

Детальніша інформація за тел. (044)232−72−52, (063)231−11−94 — Крикуненко Андрій

До вартості вже звично включено все:

Також є можливість окремо придбати трансфер:

• Київ — Буковель — Ясіня — Буковель — Київ: в одну сторону 249 грн.
  • Київ — Буковель — Ясіня — Буковель — Київ: в обидві сторони 349 грн.

Субота, 23 квітня

Астрал

Жанр: містика, триллер, жахи

Режисер: Джеймс Ван

В ролях: Патрік Уілсон, Роуз Бірн, Барбара Херши, Ті Сімпкінс, Лі Уеннелл, Енгус Семпсон

Країна: США

Студія: Sony Pictures

Бюджет: 1 млн. дол. США

Тривалість: 97 хв.

Джош і Ріней переїжджають зі своїми дітьми у новий будинок, але не встигають ще розпакувати речі, як починаються дивні події. Переміщаються предмети, в дитячій звучать дивні звуки. Але в справжній жах приходять батьки, коли їх десятирічний син Далтон впадає у кому. Всі зусилля лікарів в лікарні допомогти хлопчикові безуспішні.

Через декілька місяців хлопчика повертають додому, де за нещасною дитиною дивляться мати і доглядальниця. Але загадкові явища в будинку продовжуються. Зневірені батьки готові звернутися за допомогою до кого завгодно і незабаром з'ясовується, що Далтон в несвідомому стані пов'язаний з паранормальним світом...

МОЛОДИЙ ТЕАТР

Любофф!

вул. Прорізна, 17 ; тел. 278−7392, 234−6251

23 квітня, субота, 19:00

Іронічна комедія на 2 дії
Виставу веде Марина Тирновян

Ця історія про те, яким остогидлим нам іноді видається звичний плин життя, незалежно від того, де воно проходить — у шикарних апартаментах чи на міському смітнику. І про те, що лише кохання здатне повернути людині смак до життя. Веселощі, іскрометність, азарт! Усе це ви можете побачити у виставі, а заразом і дізнаєтесь, що таке справжня «любофф», коли ситуація любовного трикутника наздоганяє героїв.

Тривалість вистави — 2 год

Білети без місць. Ви можете зайняти будь-яке вільне місце в залі.

Гоп (Hop)
/Бунт ушастых/

Жанр: анімація, комедія

Режисер: Тім Хілл

В ролях: Джеймс Марсден, Кейлі Куоко, Сергій Притула, Олег Скрипка, Євген Малуха, Євген Локтіонов

Країна: США

Студія: Universal Pictures

Продюсери однієї з найкращих анімаційних стрічок минулого року «Нікчемний я», здається, піймали хвилю та приготували нову революційну історію. Справді, фантазії творцям не позичати — сюжет явно не тривіальний,  отже можна починати готуватися до нової хітової прем’єри.

Безробітний ледар Фред одного дня збиває машиною Пасхального кролика. Поки казковий гризун поправляє здоров'я, герой вимушений зайняти його місце, приступивши до роздачі фарбованих яєць діточкам по всьому світу.

Неділя, 24 квітня

ГАЛЕРЕЯ «МИСТЕЦЬКА ЗБІРКА»

Виставка Віктора Дейсуна Оптималізм

24 квітня, неділя, 11:00
вул. Терещенківська, 13 ; тел. 856−04−48

Віктор Дейсун — абстракціоніст із стажем, для якого живопис — спосіб обдаровувати радістю. Не втомлюється вражати: благородством душі, сердечним «безбережжям» і багатогранністю в творчості. Кожна картина — «акумулятор» щирості, теплоти, позитиву і добра. Визначальна тема: абстрактний живопис, формалізм. Жанр: станковий і монументальний живопис. Улюблені матеріали: олія, акрил.

КАЛІНКА-МАЛІНКА

Вечірка Танці по-Київськи
24 квітня, неділя, 21:00
пр-т Маяковского, 47 ; тел.515−03-22

Пісні, танці і їжа — кращі друзі цього закладу.
Замов улюблену страву, отримай таку ж саму — в подарунок!
Тільки для улюблених гостей!
DJ Мухін, Мс Калінін

ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА

Мультимедійна виставка Варіації Бирючий

24 квітня, неділя, 11:00

вул. Щорса, 18-д ; тел. 529−2051, 521−1225

В Інституті проблем сучасного мистецтва, відкриється мультимедійна виставка «ВАРІАЦІЇ БИРЮЧИЙ», на якій будуть зібрані кращі роботи, створені на острові Бирючий за 5 років. Прихильників сучасного мистецтва чекає різноманітність жанрів, техніки, методів. Але у цій експозиції є і один спільний знаменник — топографія, напівострів Бирючий, всюдисуще сонце, вислизаюча південно-українська краса, солоний морський вітер.

Весілля по обміну

Жанр: комедія, романтика

Режисер: Дмитрiй Грачов

В ролях: Єкатерина Вілкова, Федір Бондарчук, Максим Матвіїв, Марія Кожевнікова

Країна: Росія

Супермодель Соня мріє про родинне щастя з Русланом, самозакоханим телеведучим, але той не розділяє її мрії. В помсту Соня вирішує вийти за звичайного банківського клерка Сашу. Той погоджується — і теж на зло своїй коханій дівчині. Вже вийшовши із рагсу, наречені розуміють, що погарячкували. Але робити нічого: тепер їм доводиться змальовувати щасливу пару, приховуючи взаємну ненависть. Проте від ненависті до любові — один крок.