Щедрівки та колядки на свято Маланки та свято Василя, старий Новий Рік

Потихеньку ми наближаємося до одного із Різдвяних свят — Водохреща Господнього. А напередодні Ми святкуємо другий щедрий вечір або як його ще називають Голодна кутя.

14 січня — перший день Нового року за старим стилем, коли за давнім українським звичаєм новорічних обходів, групи щедрувальників піснями славлять господарів, бажають їм здоров'я і достатку, за що отримують винагороду. Щедрування супроводжується магічними діями, музикою, піснями, танцями, обрядовими іграми в масках. Тож проведемо час весело та з користю, нумо щедрувати до рідних та близьких, друзів та знайомих!

Щедрик, щедрик, щедрівочко,

Йди з хати до хати

Добрих друзів добрим словом —

Серцем привітати.

Пироги, вилазьте з печі,

Наливайтесь, вина.

Добрий вечір, щедрий вечір,

Мати Україна.

Виставка Transcend 69. Фотографія, інсталяція

14 січня 2012 року в галереї Art Republic експонується виставка «Transcend 69. Фотографія / Інсталяція» художника И.Х. ФиолетовыйШар

Основна ідея проекту. Всі явища навколишнього світу, включаючи людину, природу і космос, можна інтерпретувати як взаємодію між двома началами, що представляють собою різні аспекти єдиної дійсності — інь і ян: світлого і темного, твердого та м'якого, чоловічого і жіночого, доброго і злого начал в природі. 69 як знакове/цифрове вираження космічних протилежностей стало відправною точкою проекту.

Transcend 69 — буквально «те, що перевершує добро і зло». Такий вектор у творчості обрав для себе И. Х. ФиолетовыйШар (Андрейчук Олексій Олексійович) — поет і художник, вчитель і музикант.

Transcend — тайванська компанія, що виробляє модулі оперативної пам'яті, пристрої зберігання даних на основі флеш-пам'яті, зовнішні жорсткі диски, цифрові плеєри та інші мультимедійні пристрої та аксесуари. Завдяки Transcend И.Х. ФиолетовыйШар (як і багато хто в сучасному світі) репродукує свої послання, заражені цифровим вірусом всеосяжного технічного прогресу. Робить він це для того, щоб бути зрозумілим тим, кому адресовані послання, тим, хто вже інфікований — більшості...

Взаємодія крайніх протилежностей: світла і темряви, дня і ночі, сонця і місяця, неба і землі, спеки та холоду, позитивного і негативного, парного і непарного породжує рух основних космічних сил як першопричину постійної мінливості в природі. Усі ці нескінченні зміни сутності автор фіксує в своїх абстрактних фотороботах, доповнюючи поезією і цифровою інсталяцією. Різноманітні інтерпретації чуттєвих ефектів кольору, ритму, композиції та смислових контекстів визначають множинність смислів, безпосередньо продукуються самим глядачем. Смисли перестають бути вираженими буквально, вони «не лежать на поверхні», вони приховані, оцифровані й упаковані.

Для їх розкриття та розпакування потрібна активна участь глядача, його діалог з експозицією та додання до неї будь-яких контекстів.

Довідки: +380(44) −425−89−00, +380(93) −767−01−20, info@art-republic.kiev.ua.

Все на каток!

Для тех, кто не любит сидеть дома, любит отдыхать активно, есть прекрасная идея времяпрепровождения — катание на коньках!

Ледовая арена в ТРЦ «Большевик»

О катке:

Ледовая арена открылась 1 декабря в ТРЦ Большевик на Шулявке. Большая площадь, кататься очень просторно. Сюда на лед рекомендуется идти тем, кто уже более и менее хорошо стоит на коньках, но и научиться катанию тоже можно.

Сеансы катания с 8 утра до 3 ночи

Услуги на катке:

— Прокат коньков входит в стоимость катания.

— Заточка коньков — 15грн.

— Катание с инструктором — 50грн (45минут).

— Прокат защитного шлема (катание детей до 8 лет без шлема не допускается) — 10грн.

Адрес:

ул. Гетмана, 6 (бывшая Индустриальная), метро Шулявская, ТРЦ «Большевик»

Телефон: (044) 200−07−50

Каток в «Блокбастере»

О катке:

Новый каток в «Блокбастере» открылся 16 октября!
Стоимость катания от 15 грн.

Пн-Чт −12:00−24:00, Пт −12:00−02:30, Сб — 09:30−02:30, Вс — 09:30−24:00

Телефон: 044 498 30 00

«АТЭК»

О катке:

Самая большая и труднодоступная ледовая арена. На нем тренируются хоккеисты и спортсмены школы фигурного катания. Здесь приходится постоять в большой очереди на входе.

Вход открыт с 19:00 до 21:30 в будни. Выходные 12:30 до 21:00

Услуги на катке:

— Со своими коньками стоимость меньше.

— Заточка коньков — 10 грн.

10 минут пешком от метро «Святошин», ул. Чистяковская, 20

Телефон: (044) 502−18−18

Новый Каток «ICE DREAM» в ТРЦ «DREAM TOWN»

О катке:

ТРЦ «DREAM TOWN» открылся не давно, внутри красивые декорации в пролетах, есть уютные заведения. Среди этих прелестей присутствует большой каток, который не огражден от посетителей прозрачным стеклом.

08:15 — 01:15

— Инструктор

— Индивидуальные занятия

— Заточка коньков 15грн

— Аренда защиты 10грн

— Носки 5грн

Детям до 5 лет только в сопровождении взрослых

Адрес:

ТРЦ «DREAM TOWN» между метро «Оболонь» и метро «Минская»
Ледовая Арена в ТРЦ «Караван»

О катке:

Расположение катка — торгово-развлекательный комплекс «Караван» на Оболони. Ледовое поле отделано снаружи стеклом, по кругу катка расположены разнообразные кафе и магазины, можно взять перекусить и понаблюдать за тем как катаются на катке. Каток не большой, при большом скоплении людей на выходных трудно кататься. Лед хорошего качества, редко крошится, есть раздевалки с индивидуальными ящиками для вещей. Прокат коньков входит в стоимость катания, даже если вы пришли со своими коньками, платить придется полную сумму.

Площадь ледового покрытия:

48×24 метра, максимум 130 человек.

Режим работы:

Сеансы с 8:00 по 00:30, в перерывах заливают лед.

Услуги на катке:

— Прокат коньков входит в стоимость катания.

— Заточка коньков — 10грн.

— Катание с инструктором 25−30грн. в зависимости от дня недели (будни/выходные).

Адрес:

ул. Луговая 12, доехать можно бесплатной маршруткой от метро «Оболонь», «Петровка» за 10 минут.

Телефон: (044) 461−82−05

Все катки Киева — иинформацию о других катках Киева можно посмотреть на сайте http://www.skate.kiev.ua/katki/kiev
БАЖАЄМО ЧУДОВИХ ВИХІДНИХ!