Клубний фестиваль «Інша музика» в Києві

1 та 2 жовтня 2011 року в київському концертному клубі «Бінго» відбудеться "Інша Музика Festival 2011″, який збере більше 20 найцікавіших, команд сучасної української сцени — пише Арт-вертеп з посиланням на «Молоде радіо».

5 років — це хороший термін, коли можна підвести підсумки своєї роботи. Всі ці роки організатори фестивалю «Інша Музика» тісно займалися вітчизняної альтернативною музикою. Тут завжди прагнули випускати тільки кращі альбоми і робити яскраві концертні шоу. Знімали цікаві відеокліпи для команд, робили великі тури і масштабні концертні проекти. Все це дозволило заявити про себе цілому ряду якісних та професійних груп. Багато хто з них виступить на першому ювілеї «Інша Музика Festival».

Квитки — по 80−250 грн.

Отже, склад: … и Друг Мой Грузовик, Stoned Jesus, Attraktor,IMMAGO,The Pollock, Dollheads, Dead Boys Girlfriend, ПНД, ГАЛяК, Nofacez ,ТОЛ, АННА,ТонкаяКраснаяНить, MIND:|:SHREDDER,МегамасС,Sun Eclipse, -deTach- ,PINS,Seven Pounds, ЗЛАМ ,KАTAKOMБА

Початок: 16.00

Адреса: Київ, клуб «Бінго», пр-т Перемоги, 112 (м. Святошино)

Відпочинок вихідного дня у «Парку Київська Русь»

1 жовтня 2011 року

Свято пісні «Слов'янська душа»

Парк  відкритий  для  гостей з 10−00 до 22−00.

Театралізована вистава театру «Парку Київська Русь» розпочнеться в суботу о  12−00 і  завершитися  о 19−00.

Майстер-класи від  майстрів Середньовіччя відбуватимуться в Парку  з 10−00 до  19−00 (субота, неділя).

Усіх поціновувачей щирих і світлих пісень, які здавна так люблять співати слов’янські народи, «Парк Київська Русь» запрошує на непересічний захід — Свято пісні «Слов’янська душа».

Гості «Парку Київська Русь» почують відлуння віків: затремтять автентичні мелодії, зазвучить слов’янська музика, заграє голос народний, зачарує театралізоване видовище. Під час виступів народних співочих колективів та Театру Парку розвернеться слов’янська душа, відкриється глядачам духовність, традиції та ментальність слов’янського народу.

2 жовтня 2011 року

Відпочинок вихідного дня у «Парку Київська Русь»

Розважальна програма «Сила духу богатирського»

Театралізована вистава театру «Парку Київська Русь» розпочнеться в неділю о  12−00 і  завершиться  о 19−00.

Майстер-клас від майстрів Середньовіччя в Парку  з 10−00 до  19−00 (субота, неділя).

На терені славнозвісного «Парку Київська Русь» пройдуть унікальні змагання — Олімпійські ігри на Русі, ініційовані самим князем Володимиром Великим. Відвідувачі поринуть у магічну епоху непереборних богатирів і славетних битв. Розпочнеться дійство унікальним церемоніалом запалювання Олімпійського вогню та урочистим проходженням учасників Олімпіади. У ході інтерактивних змагань (за участю глядачів) Спортивно-розважальної програми на основі ігор і забав Київської Русі «Садко» буде визначено 3 головні номінації: найсильніший богатир, найшвидший богатир та найвлучніший богатир. Олімпійські ігри на Русі включатимуть в себе піші (стрільба з лука, метання списів, силові розваги), кінні (ведення бою верхи на коні, змагання на князівській стайні) та командні змагання (турнір з давньослов'янського футболу, княжий квест з автентичними елементами підготовки витязів до ратної справи). Крім того, під час  Олімпіади визначатиметься кращий княжий вершник-воїн шляхом перевірки роботи з турнірним списом, мечем і взаємодії з конем. У перервах між середньовічними змаганнями — нестримні молодечі потіхи, забави, танці та веселощі. Імена переможців за підсумками Олімпійських ігор на Київській Русі будуть урочисто занесені в Книгу слави «Парку Київська Русь».

Діючі послуги Парку

Вартість вхідного квитка: 40 грн. — для дорослих; 20 грн. — для школярів, пенсіонерів; Діти до 7 років — безкоштовно. 30 грн. — для власників ISIC, ITIC та IYTC

Відправлення  маршрутним автобусом від станції м. Видубичі (зупинка  знаходиться  біля супермаркету «Фуршет»). Інтервал  руху у «Парк Київська Русь» : 10−00, 12−00, 14−00, 16−00, 18−00

Телефон для довідок: · +38·044 461 99 37   та   +38 044 230 60 79