Студентська соціальна сторінка — інформаційно-розважальний портал студентів Національного технічного університету України «Київський політехнічний іститут імені Ігоря Сікорського». Ідея створення сайту виникла у Стдентській соціальній службі університету.

Наш сайт створений для того, щоб донести якомога більше актуальної соціальної інформації для студентів НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» у зручному та доступному вигляді. Тут Ви зможете знайти  корисну інформацію про пільги та соціальну допомогу для студентів університету; календар діючих конкурсів, грантів та олімпіад, які проходять в Україні; тренінги та різноманітні заходи, що проходять в межах та за межами університету; як студент-КПІшник може проводити своє дозвілля на території університету; також Ви можете прочитати  поради від нашого психолога.

Студентські роки — найяскравіший період життя кожної людини! Відкривається безліч нових можливостей, з’являється багато цікавих знайомств, для студента постають різні шляхи реалізації своїх вмінь та знань. А якщо тобі ще й пощастило стати одним із студентів, які проживають в гуртожитку, окремій радісній планеті для кожного його мешканця, то життєвий досвід та заряд позитивних емоцій тобі гарантовано. Правда не завжди в такому різноманітті можливостей все йде за планом. Бувають випадки, коли потрібно просто поділитися своїми переживаннями з другом чи отримати пораду товариша, але інколи складаються такі життєві ситуації, в яких не обійтись без допомоги кваліфікованих спеціалістів таких як соціальний працівник, психолог.

Тому, на базі Студентської соціальної служби НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» для студентів проводяться безкоштовні індивідуальні консультації з питань пошуку шляхів вирішення конфліктних ситуації, вираження негативних емоцій та тренінги різних тематичних напрямків: підвищення обізнаності молодих батьків щодо виховання дітей, основи якісного спілкування з одногрупниками та викладачами, адаптація студентів молодших курсів до навчального процесу, формування безпечної поведінки та ін. А також надаються юридичні консультації щодо прав та обов’язків студентів нашого університету, інформація про шляхи отримання соціального захисту, гарантій та пільг.

Якщо не вистачило місця у гуртожитку або просто вирішив жити самостійно? Ми допоможемо тобі з пошуком житла у місті Києві.

Для того щоб попередньо записатися на прийом до психолога або стати учасником тренінгу телефонуй 204 80 45, або просто приходь в Студентську соціальну службу за адресою Борщагівська, 144 гутожиток №20, окремий вхід з лівого крила.